Özel Uygar Diş Polikliniği

Kurum Adı:Özel Uygar Diş Polikliniği
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:30 Ağustos Mah. 2091. Sokak 3/A-B
Telefon:0 (312) 244-5040
Web Sitesi:uygardis.com


39.94485332.658654

Kurum Hakkında

Diş hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını bünyesinde bulunduran Özel Uygar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin temel felsefesi; hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, bilimsellik, dürüstlük ve güleryüzlü bir hizmettir.

Sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına büyük ehemmiyet veren kliniğimizde, alanında gelişen teknolojiyi devamlı takip ederek, hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet verilmektedir.

Kliniğimizin çağıl ve rahat tasarımı, güleryüzlü mensubu ile kendinizi güvende hissetmemeniz için hiçbir niçin yok. Konforlu, ferah, sıcak ve nezih dinlenme salonumuzda içeceğinizi yudumlarken, üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu atacaksınız.

Hizmetlerimiz
  • Zirkonyum
  • Periodontoloji
  • Pedodonti
  • Ortodonti
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
  • İmplant

Özel Uygar Diş Polikliniği kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uygar Diş Polikliniği, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir