Özel Vizyon Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Vizyon Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Mersin
İlçe:Akdeniz
Adres:Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163
Telefon:0 (324) 238-8383


36.79358134.615119

Kurum Hakkında

1994 senesinde Özel Mersin Lazer Göz Hastanesi Tıp. Hiz. Eğt. Tur. San. Tic. AŞ. olarak kurulan şirketimiz 1996 yılı Haziran ayında, Vizyon Göz Merkezi adı ile, Turgut Reis Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:163 Mersin adresindeki kendine ilişik 7 kattan oluşan 3100 m2’lik binasında, mevzusunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Hastanemiz kalite yönetim standartları değerlendirmesinde en üst standart olan “A” grubu hastane olarak belirlenmiştir. Kaliteden taviz vermeden en üst düzey tıbbi hizmeti sunmaya devam etmek hastanemizin öncelikli hedeflerindendir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Vizyon Göz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Vizyon Göz Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir