Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı:Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Çetin Emeç Bulvarı 1065. Cadde No: 2/A Öveçler
Telefon:0 (312) 472-3334


39.89470032.823403

Kurum Hakkında

1995 yılından beri nerdeyse 20 yıla yaklaşan bir süredir Üreme Tıbbı alanında hizmet veren ekibimiz, 10 yılı aşkın bir süredir 2002 yılında kurulan “Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde” çalışmalarını sürdürmektedir.

Güncel teknolojiyi ve insan unsurunu ön plana çıkaran merkezimiz, dünya standartlarında cihazları, sevecen ortamı ve daha önemlisi deneyimli kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Amacımız sizlerin birey olarak kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortamda, memnuniyetinizi ön planda tutarak, bilimsellikten ve tıbbi etik kurallarından ödün vermeden hizmet almanızı sağlamaktır.

Konusunda deneyimli Kadın Doğum, Üroloji, Anestezi ve Genetik Uzmanlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimizle birlikte tüm ekibimiz sizlere bu zor ve özveri isteyen tedavi sürecinde yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Siz bu mücadeleye karar verdiğinizde sonuna kadar sizin yanınızda olacağımızdan ve sizinle birlikte sorununuza çözüm arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara’nın merkezi yerleşim birimleri olan Kızılay, Ulus veya Şehirlerarası Terminal (AŞTİ)’den, Öveçler 2.Cadde dolmuşları ve belediye otobüsleri ile merkezimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Tüp Bebek

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir