Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4
Telefon:0 (312) 268-0110
Web Sitesi:www.sincanadsm.gov.tr39.96754732.580549
Kurum Hakkında

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sıhhat Bakanlığımızın 20 Mayıs 2008 tarihli makam onayına istinaden 20 standart ünit sayısı ile bağımsız başhekimlik olarak kurulmuştur. Kurumumuzda devamlı olarak ünit kapasitesi ve kapalı saha miktarı arttırılması için çalışmalar yapılmış ve bunun sonucu Sincan Merkez binası, Eryaman 2. etap semt polikliniği, Eryaman Türk Ev Osman Arıoğlu Semt Polikliniği ve Entegre Güdül Devlet Hastanesi Semt Polikliniği olmak üzere yekün 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, hali hazırda hizmet kapasitesini arttırma çalışmaları devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda kurumumuzun çalışmaları devam etmekte olup; Vizyonumuz çerçevesinde uluslararası camiada kabul görmüş tıbbi hizmet standartlarına müsait sıhhat hizmeti sunarak, itimat ve itibar konusunda önder, hasta ve yakınları ile çalışanlar tarafından tercih edilen ve hizmetle sevinç veren bir sıhhat merkezi olma yolunda.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir