Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Kurum Adı: Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2
Telefon:0 (312) 360-0007
Web Sitesi:www.tepebasiadsm.gov.tr39.98454332.865161
Kurum Hakkında

Hastanemiz 10-11-2008 tarihinde 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda 110 Diş hekimliği ünitesi ve 127 diş hekimi ile günlük 1500-2000 hastaya hizmet verilmektedir. 1 genel, 8 lokal Ameliyathane ile 5 hasta yatağı olan hastanemizde çağın gereği olan bütün Diş Hekimliği hizmeti verilebilmektedir.

Çocuklarımızın Dişhekimliğinden korkmamaları için çocuklarımızın tedavi alacakları alanları öbür alanlardan ayırdık. Ayrılan bu alanlara çocuk oyun sahaları, görsel ve işitsel olarak hoşlarına gidecek temalar ile destekledik. Bu hizmetimiz ile çocukların Dişhekimine daha farklı bakmalarını sağlamayı amaçladık. Lokal ve umumi anestezi imkanlarımızın dışında çocuklarda ve korkan hastalarımıza da bilinçli sedasyon imkanı sağlayarak geleneksel Dişhekimliği uygulamalarına çağın gerektirdiği çağdaş çalışmaları da ekleyerek hizmet alanımızı genişlettik.

Hastanemizde sosyal güvencesi olan her ıslak grubundan hastaya bakılabilmektedir. Hastanemiz hakkında ki her türlü düşüncelerinizi hasta hakları birimimize ve internet ortamında web sayfamıza bildirebilirsiniz. Görüşleriniz doğrultusunda hizmetimizin kalitesi artacak ve bizlere yol gösterici olacaktır.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir