Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kurum Adı: Ulucanlar Göz EAH
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Ulucanlar Caddesi No:59
Telefon:0 (312) 312-6261
Web Sitesi:www.ulucanlargoz.gov.tr39.93736832.870226
Kurum Hakkında

1995 yılında SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 yılından itibaren Sağlyk Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sıhhat Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hastanemiz Türkiye de bir referans hastanedir. Bu nedenle bilgi birikimi yüksek ve deneyimli bir hekimin kadrosuna sahibiz. Ankara dışından ve vatan dışından bir fazla hastamız gelmektedir. Referans hastane olmak; sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak sürekli gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan ve bu yenilikleri takip etmeyi gerektirmektedir. Zaten hastane olarak ta biz bu misyonu benimsiyoruz. Bizim için de mühim olan fazla sayıda hasta bakmak değil, başvuran her kişiye nitelikli ve bilimsel hizmet sunmaktır.

Poliklinikler

  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir