Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

Kurum Adı:Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay
Telefon:0 (312) 425-6860


39.92179132.853715

Kurum Hakkında

Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak sizlere daha iyi ve kolay ulaşılabilir hizmet sunmak için Kızılay Semt Polikliniğimiz Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay adresinde hizmete girmiştir.

Kızılay’da Sağlık Bakanlığına ait bir eğitim ve araştırma hastanesi olan Ulucanlar Göz Hastanesinin kamu hastanesi olarak bir şubesinin olmasının bizlere güven vereceğini, kurumun kendine olan güvenini arttıracağını ve hizmet standartlarını yükselteceğini düşünmekteyiz. Bu polikliniğimizde hastalarımız zaman kaybetmeden muayenelerini olmakta ve gerekli görüldüğü takdirde Ulucanlar ana bina tıbbi birimlerine sevki yapılmaktadır. Kızılay’da açmış olduğumuz semt polikliniğimiz, Hastanemiz vizyonu açısından çok önem verdiğimiz bir uygulamadır.

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir