Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Eşkişehir Yolu 25.Km Yapracık
Telefon:0 (312) 299-8200


39.8609532.603409

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesinin 1997’de bünyesine kazandırdığı yeni birimlerinden biriside Geriatri Psiko-Toplumsal Rehabilitasyon Merkezi’dir. Eskişehir yolu üstünde, Üniversite kampüsünden 5 km ileride, Yapracık Mahallesi yamacında, sakin, rahat bir ortamda kurulan bu hastanede 1 tane Acil Müdahale Odası ve 27 tek yataklı banyolu oda (Odalarda mini buzdolabı, Lcd ekran tv ve banyo bulunmakta, 2’si VIP, 2’si Radyoaktif İyot Tedavi Odası) 16 Çift yataklı banyolu oda ve 6 Çift yataklı banyosuz oda olmak suretiyle 49 oda 71 yatak kapasitelidir. Birim nitelikli Uzm. Hekim, Hemşire ve Personel ekibiyle üst düzey sıhhat hizmet vermektedir.

ISO 9001 Kalite Sistem Belgesine haiz olan bu merkezde bu sisteme uygun olarak çalışan, Cerrahi ve Dahili bölümler, Hemodiyaliz, Periton diyalizi, Radyoaktif İyot Tedavi Merkezi, İzolasyon Ünitesi, Psikiyatri ve Yaşlı Bakımı hizmetleri verilmektedir.

Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir