Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Zübeyde Hanım FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Hoşnudiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad. No4
Telefon:0 (222) 224-2000


39.77703030.506533

Kurum Hakkında

Eskişehir Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, tecrübeli, mevzusunda uzman ve güler yüzlü ekibiyle ve son olarak teknolojiye haiz fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Merkezimizde fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, mevzusunda deneyimli fizyoterapistler, tıbbi yazman ve tecrübeli hemşirelerden oluşmakta olup, bel, boyun, omuz, diz benzer biçimde ayaktan tedavilerin yanı sıra, 46 yatak kapasiteyle 24 saat yatarak bakım ünitesi hizmeti sunulmaktadır.

Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Zübeyde Hanım Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir