Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Erler Mahallesi Türkkızılayı Cad.
Telefon:0 (312) 293-3000
Web Sitesi:www.etimesgut.adsm.saglik.gov.tr39.94134932.675516
Kurum Hakkında

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna başlamıştır. Eryaman Türkkonut Semt Polikliniği ve Eryaman 2. Etap Semt Polikliniği ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için yorumda bulun

    Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.