Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Yeşilova Mah. 1012 Sk. No:3
Telefon:0 (212) 592-8000
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr40.98841728.790627
Kurum Hakkında

Yüksek Teknoloji imkanlarına sahip, alanında uzmanlaşmış dinamik kadrosu ile Avrupa Göz Merkezi Küçükçekmece sunduğu hizmet kalitesinin ayrım yaratacağı iddaasındadır. Bu iddaanın iş ahlakını ve uluslar arası hizmet kalitesi standartlarını esas alarak etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sıhhat çalışmalarını da kapsayan geniş ve gelişen bir yapısı vardır.

Avrupa Göz Merkezi sıhhat sektöründeki gelişmeleri, teknolojininin ve mesleki birikimin sunduğu yeni imkanlar çerçevesinde hep yeniden yorumlamakta ve hizmet anlayışını devamlı dinamik kılmaktadır.

Küçükçekmece Avrupa Göz Merkezinin sahip olduğu bütün insan ve teknoloji kaynağı hizmet verdiği insanların hayat kalitelerini arttırma amaçlıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Avrupagöz Küçükçekmece Göz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir