Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Gölbaşı
Adres:Gazi Osman Paşa Mh. Ankara Cd. No:16-A
Telefon:0 (312) 485-2005
Web Sitesi:www.golbasiadsm.gov.tr39.79980032.804908
Kurum Hakkında

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını itimat ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz hasta-hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 02-01-2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, devamlı eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz.

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize basit erişim sağlamak nitelik politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde devinim ederek evvel insan esas anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten nitelik politikasıyla etkinlik gösteriyoruz.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir