Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği

Kurum Adı: Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Ayaş
Adres:Ömeroğlu Mahallesi Süzen Sokak
Telefon:0 (312) 712-2472
Web Sitesi:www.sincandevlethastanesi.gov.tr40.01739132.330860
Kurum Hakkında

Ayaş Devlet Hastanesi, Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi ile birleştirilmiş ve Ayaş semt polikliniği adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz Ayaş Ek Binasında 09.00-16.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen gün ve dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

19 (on dokuz) döşek kapasitesi ile yataklı tedavi hizmeti verilmektedir. Radyoloji ve laboratuar hizmetleri verilmekte olup, yapılamayan tetkikler için lüzumlu numuneler alınıp hastane personeli tarafından merkez binaya getirilmektedir.

Semt Polikliniğimizde; 24 saat acil sıhhat hizmeti verilmektedir. Binalar arası ulaşımın sağlanması amacıyla servis hizmeti konulmuştur.

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği, Ankara ili Ayaş ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir