Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Merdivenköy Mah. Dr. Erkin Caddesi No:28
Telefon:0 (216) 565-9191
Web Sitesi:www.goztepeagizdis.gov.tr40.98699529.06043
Kurum Hakkında

Kurumumuz ssk döneminden kalma Göztepe Eğitim Araştırma hastanesine bağlı on iki ünitlik diş birimi olarak ikişer katlı iki eski binada etkinlik yürütmekte iken var hali ile tur alınarak 01.01.2007 tarihinde Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi adını almış ve bağımsız Başhekimlik olarak faaliyete başlamıştır.

2008 yılında öbür 3.bina da tur alınarak 12 ünit sayısı toplamda 45 birim çıkarılmış olup üç binanın ortasına da çağdaş bir hasta-kabul binası yapılarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Kurumumuzda haftaiçi 16:00-08:00 ve hafta sonları 08:00-08:00 saatleri arasında nöbet hizmeti de verilmektedir.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir