Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Güngören
Adres:Merkez mah. Meşhur Sok. No:6
Telefon:0 (212) 556-3636
Web Sitesi:www.gungorenadsm.gov.tr41.02157828.871073
Kurum Hakkında

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 03-01-2011 tarihinden itibaren 5310 metrekare kapalı alanda 51 Diş üniti, 3’ü Uzman olmak üzere 38 Diş Hekimi, 13 Diş Teknisyeni, 2 Rontgen Teknisyeni, 8 Hemşire, 9 İdari personel ve öbür personeller olmak üzere yekün 138 benlik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Amacımız, branşındaki bütün teknolojik ve bilimsel gelişmeleri devamlı takip edip bu gelişimeler düzeyinde, etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli ve güler yüzlü ağız ve diş sağlığı hizmetini doğru teşhis ve tedavilerle sunmaktır. Merkezimizde hastalarımız tabip seçme hakkını kullanarak istedikleri hekime muayene olabilir ve tedavilerini yaptırabilirler.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi : Servisimizde; gömülü 20 ıslak dişleri, kırık diş çekimleri, protez kullanımına hazırlık ameliyatları, kanama müdahalesi gibi ağız içi ufak cerrahi müdahaleler yapılmaktadır.

Entegre Klinikler : Ağız ve diş muayenesi, diş dolgusu, kanal tedavisi, sabit protez, hareketli protez, diş eti hastalıkları tedavisi, detertraj ve diş çekimi gibi tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Engelli Kliniği : Merkezimiz bünyesinde Ortapedik engelliler için dizayn edilmiş hususi engelli kliniğine sahiptir. Hususi Diş koltuğu ile engelli vatandaşın tekerlekli sandalyeden inmeden diş tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Acil Klinik : Acil Kliniğimiz Hafta içi 08:00 ile 24:00 saatleri arasında hizmet veren birimimizdir. Rutin tedaviler uygulanmayıp, sadece acil müdahale gereken durumlarda müdahale edilip daha sonra hastaya lüzumlu yönlendirilmeler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Diş Protez Laboratuvarı : Hastanemiz Diş Protez Laboratuvarında total protezlerin yapımında uygulanan; Ana model elde edilmesi, Diş dizimi, Modelaj, Mufla İşlemleri, Tesviye, Polisaj safhaları ile beraber Tam protez ve bölümlü protez tamirleri gibi işlemler yapılır.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir