Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Kaptan-ı Derya Cad. Orta Mah. No:66 Soğanlık
Telefon:0 (216) 586-3500
Web Sitesi:www.kartaladsm.gov.tr40.91195429.201300
Kurum Hakkında

İl hususi idaresi tarafından yapılan merkezimiz 13 Ocak 2009 tarihinde hizmete açılmıştır. Merkezimiz ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimiz İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçesindedir. Konum olarak D-100 karayolu ve uluslararası TEM otoyolu Kartal kavşağına yakın olduğundan ulaşımı kolaydır.

Merkezimiz tek bloktan oluşmakta ve yekün 7 katlıdır. 1471 metrekare surat ölçümdeki merkezimizin 4200 metrekare kapalı alanı, 900 metrekare aleni alanı bulunmaktadır. 10 araçlık otoparkımız ve engelli otoparkımız bulunmaktadır. Mesai saatleri içerisinde 41 poliklinikle hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde 41 Diş Ünitesi, 2 Panoromik Röntgen cihazı ve 1 Periapikal Röntgen cihazı ve çağdaş imkanlarla çalışan sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir