Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Keçiören Osmanlı ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Yeni Etlik Cd. No:103 Osmanlı İş Merkezi
Telefon:0 (312) 325-3636


39.97359632.830074

Kurum Hakkında

01 Mart 2004 tarih ve 1351 sayılı bakanlık oluru ile daha ilkin TC 75. yıl Ağız ve Diş Sağlığına Merkezine bağlı poliklinik olarak çalışan merkezimiz, TC Keçiören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüştür. 30 ünit 65 diş hekimi ve öteki personelle hizmet veremeye adım atmıştır. 1200 metrekare alana kurulan Merkezimiz, olması ihtiyaç duyulan standart kadro tahsisi yapıldıktan sonrasında mevcut alan kafi gelmemiş klinik sayılarının artırılması ve atama olan personelin performanslı çalışabilmesi için alan ihtiyacı dünyaya gelmiştir. Keçiören belediyesinden aynı iş Merkezinin bodrumunda yer edinen 800 metrekare alan tahsis edilmiştir. 2006 senesinde 48 ünit 93 diş hekimi ve öteki personel ile hizmet vermiştir.

2007 tarihinden itibaren de gece nöbeti sistemi uygulanarak 24 saat hizmet verilmeye başlanmıştır. Sıhhat Bakanlığımızın emri ile yürülüğe giren entegre sisteminin hazırlıkları kasım 2007 de başlamış ve 01/02/2008 zamanı itibari ile merkezimiz entegre sistemine geçilmiştir. Önümüzdeki dönemlerde de hizmet kalitemizin çağdaş insan sağlığı hizmetleri seviyesinde olması için çalışıyoruz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir