Özel Avrupagöz Ankara Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Avrupagöz Ankara Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kocatepe Mah. Kızılırmak Sok. No:25 Çankaya
Telefon:0 (850) 520-0000


39.91560232.858292

Kurum Hakkında

Sağlık sektöründe, üstün kalite anlayışı ile İstanbul’da Aksaray, Küçükçekmece, Beşyüzevler, Esenyurt ve Sultanbeyli merkezleriyle ismini duyuran Avrupagöz Grubu, Ankara Kızılay Merkezi’nde de kaliteli sağlık hizmeti anlayışını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Avupagöz, Türkiye’de en fazla hastaya ulaşan ve sürekli gelişen, yenilikçi, lider göz sağlığı grubu olarak gelecekte de halkımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Avrupagöz Ankara Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Avrupagöz Ankara Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir