Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Mamak
Adres:Çağlayan Mh. 286/1 Sk. No:8 Kat:2-3
Telefon:0 (312) 370-2511
Web Sitesi:www.mamakadsm.gov.tr39.93116032.909219
Kurum Hakkında

Merkezimiz Sıhhat Bakanlığı’nın 05-06-2008 tarih ve 21140 sayılı yazısı oluru ile “Sağlık Bakanlığı Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği” adı altında açılış onayı alınmıştır. Bu tarihten itibaren yapılan çalışmalarla Ocak 2009 tarihinde hem kurumsal hem de hizmet alanında en iyiyi en güzel şekilde sunmak amacıyla müessese aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır.

Merkezimizde koruyucu ve tedavici edici diş hekimliği alanlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde:

* Dijital, panaromik, sefalometrik film ve periapikal film

* Kompozit ve amalgam dolgu

* Sabit protez (Veneer kron seramik ve akrilik)

* Hareketli (tam ve bölümlü protezler metalik-akrilik)

* Detertraj (diş taşı temizliği)

* Diş eti hastalıkları tedavisi

* Çocuk dişlerinin çürüğe karşı korunması için flour ve fissür sealent uygulamaları

* Süt dişleri için dolgu ve kanal tedavileri

* Çocuklar için yer tutucu

uygulaması, teşhis yöntemleri ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde kurulan merkezi sterilizasyon üniteleri ile hastalarımızda daha sağlıklı ve güvenli sıhhat hizmeti sunmaktayız. Enfeksiyon Denetim Komitesi ile hastane dezenfeksiyonu ve sterilizasyonunu en üst düzeyde yapmaktayız.

Merkezimizde muayenehane (entegre) sistem uygulanmakta olup aynı hekimle bütün teşhis ve tedavi işlemleri yürütülmektedir. Ayrıca hastanemizde hastalarımızın tabip seçme hakkı vardır. Hasta hakları birimimizle hastalarımızın sorunlarını yerinde ve zamanında çözüyor olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Çocuk hastalarımızın tedavilerinin yapıldığı saha tedavileri sırasında hoş ve güzel zaman geçirebilmeleri için düzenlenmiş ve çocuk kliniğinin önüne çocuk oyun parkı kurulmuştur. Merkezimize gelen çocuk hastalar; severek, oyun oynayarak, hoş zaman geçirerek diş tedavilerini yaptırmaktadırlar.

Fiziki mekan ve tedavi kalitesini arttırmak için yaptığımız yeni çalışmaların yanında mesleki, bilimsel ve sosyal faaliyetlerimizle hekimlerimizin bilgi donanım ve motivasyonunu arttırarak hastalarımıza daha başarılı ve güncel tedavi metotlarıyla hizmet sunmalarının önünü açmaktayız.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir