Özel Uğur Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Uğur Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Bahçelievler Mh. Bilge Sk. No:5 Pendik
Telefon:0 (216) 491-6808
Web Sitesi:www.ugurdiyaliz.com.tr40.88401529.243819
Kurum Hakkında

Uğur Diyaliz Merkezi 2004 yılı Ağustos ayından itibaren diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamış olup; bu geçen zamanda hastalarına sunduğu hizmetlerle, konforla, kaliteli malzeme kullanımıyla, “her şey hastalarımızın yaşam standardını yükseltmek içindir” sloganını benimsemiş eğitimli ve deneyimli personeliyle diyaliz camiasının çıtasını yukarılara taşımış, daha da yukarılara çıkarmayı gaye edinmiştir.

10 döşek kapasite ile hizmete başlayan Uğur Diyaliz Merkezi, 2005 temmuz ayında 20 yatak, 2007 ocak ayında 25 döşek ve 2007 temmuz ayında da 32 döşek kapasitesine ulaşmıştır. Periton diyalizi yapmakta olan bölge hastalarına hizmet verebilmek için de altyapı çalışmaları devam etmekte olup, periton hemşireliği kursuna gönderilen bir hemşire eğitim sürecini tamamlamıştır. Kadrosunda Nefroloji uzmanı Prof. Dr. M. Yaşar TÜLBEK, Diyaliz Mesul Hekimleri Dr. Semiha ÇAKIROĞLU ve Dr. Osman ŞAHİN, Başhemşire Rabia BERBER, tamamı diyaliz hemşireliği kursunu tamamlamış 10 hemşire, 1 diyetisyen, 4 şoför, 8 muavin personel, 3 teknisyen ve 3 idari personel yer almaktadır. Şirket Umumi Müdürü olarak Özkan ÇAKIROĞLU vazife yapmaktadır.

Pendik Merkeze yakın, Pendik Köprüsüne 500 metre mesafede E-5 üzeri Yan yolda etrafı açık, manzaralı, ufku geniş, son zerzele yönetmeliğine müsait inşa edilmiş güvenli, tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Uğur Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Uğur Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir