Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Kurum Adı: Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Gürsel Mh. Darülaceze Cd. Okmeydanı
Telefon:0 (212) 320-1043
Web Sitesi:www.istanbulagizdis.gov.tr41.06628428.974120
Kurum Hakkında

Hastanemiz; Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sıhhat Bakanlığının emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kuruluş haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Hususi İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan bağımsız binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Hususi İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir. İl Hususi İdarelerinin tüzel kişiliklerini 30.03.2014 tarihinden itibaren sona erdiren 6360 sayılı kanun gereğince hastanemizin ismi 01 Ağustos 2014 tarihinden itibaren İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak değişmiştir. 5283 sayılı kanun gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren bünyemize katılmıştır.

Hastanemizin klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve tabip seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemiz, hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak bütün tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı tabip tarafından yerine getirildiği “Entegre” sistem ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul ve etraf illere ağız ve diş sağlığı alanlanında hizmet vermekte olup Türkiye’nin ilk ve en aka diş hastanesidir. Amacımız, Hastanemizde Milli ve Uluslar arası gelişmeleri devamlı izleyerek, değişen koşullara ahenk sağlayarak, ülkemiz için diş sağlığı alanında bir model oluşturmaktır.

Poliklinikler

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.