Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

Kurum Adı:Onkomer Özel Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova
Telefon:0 (232) 462-6300


38.44553127.186540

Kurum Hakkında

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi olarak 1997 senesinde faliyete geçen Tedavi Merkezimizde Radyoterapi hizmetleri ışınım onkolojisi uzmanları, ışınım fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.

Günümüz Teknolojisinin son olarak ürünleri olan ve tüm dünya da kullanılan tedavi Aygıtlarımız Varian RAPIDARC 120 MLC, Varian CLINAX DMX 120 MLC, Bilgisayarlı Tomografi Simülatörü (GE OPTIMA CT580 RT) ve BRAKITERAPİ ile Hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Işınım Onkolojisi
  • Radyoloji

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Onkomer Özel Onkoloji Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde onkoloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir