Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

Kurum Adı:Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Kent:Ankara
İlçe:Pursaklar
Adres:Fatih Mah. Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar
Telefon:0 (312) 444-1062


40.04284932.906292

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2016 senesinde Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 57 yataklı olup, Yavuz Bulvarı no:15 Pursaklar adresinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz ekip ruhu içinde hastanemizin tüm kaynaklarını verimli kullanarak etik, bilimsel kurallarla hasta ve çalışan haklarına uygun, internasyonal kalitede sıhhat hizmeti sunmaktır.

Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi, Ankara ili Pursaklar ilçesinde Özel hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir