Özel A Klinik Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel A Klinik Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:2432 Cadde (Eski 8.Cad.) No:35 Ümitköy
Telefon:0 (312) 236-0102
Web Sitesi:www.aklinik.com


39.89938532.706719

Kurum Hakkında

Özel A Klinik Tıp Merkezi, insan hayatına ve bireylere verdiği önemden yola çıkarak 2005 yılı başlangıcında Ümitköy – Çayyolu’nda kurulmuş; kapsamı, olanakları ve kusursuz alt yapısı ile hizmet veren bir tıp merkezidir.

Özel A Klinik Tıp Merkezi; en mühim gelişmişlik kriterlerinden kabul edilen sıhhat hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmak için son teknolojik yeniliklerden yararlanmayı ilke edinmiş deneyimli ekibi ile Ümitköy – Çayyolu bölgesinde hizmetinizdedir.

Bireylere hak etmiş olduğu kıymeti gösterebilmek için yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar alın terini, sevgisini, tüm yüreğini ortaya koyan Özel A Klinik Tıp Merkezi’nin hedefi daima ve her şartta iyiye, güzele ve hakikate yönelmek olacaktır.

Özel A Klinik Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel A Klinik Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir