Özel Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Eskişehir Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Kent:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Uluönder Mah. İsmet İnönü 2 Cad. No:109
Telefon:0 (222) 700-0048


39.79082030.474080

Kurum Hakkında

Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2014 Şubat ayından itibaren hizmet vermeye adım atmıştır. Eskişehir ve çevre illere hizmet veren bölgesindeki tek SGK anlaşması olan özel merkezdir. Kliniğimizde 11 kişilik modernize edilmiş bir tazyik odası bulunmaktadır. Mevzusunda uzman olan personelimiz, hastalara verilen tıbbi hizmette belli bir özveri ile iş yapmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eskişehir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir