Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Gaziosmanpaşa
Adres:Küçükköy Yolu Cad. Hastane Sk. No:2
Telefon:0 (212) 545-2300
Web Sitesi:www.abacioglu.com.tr41.05980628.912713
Kurum Hakkında

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, 1991 yılında bu yana, Kadın Sağlığı ve Doğum alanında çalışmaya başladığı sıhhat sektöründe, bugün ilk günkü heyecanla bütün Kadın Sağlığı konuları, Gebelik ve Doğum, Tüp Bebek, Kürtaj, Estetik ve Cerrahi Onkoloji konularında 30 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Abacıoğlu, ülkemizde uluslararası standartlarda, mahalli kanun ve yönetmeliklere ve Tıp Etiğine bağlı kalarak klinik hizmetleri sağlanması ve çalışmalar yapılmasında kadınlarımızın ihtiyacına müsait pratik ve profesyonel sıhhat çözümleri sağlamayı hedef almıştır.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir