Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi

Kurum Adı:Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat
Telefon:0 (312) 284-0360


39.90614332.819635

Kurum Hakkında

2006 yılından bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz. Hastalara uzman kadromuzla güvenilir, kaliteli, yakın gözlem altında hizmet vererek hasta memnuniyetini odak noktamız olarak hedeflemekteyiz.

AGEM(Ankara Gastroenteroloji Merkezi) olarak, modern tıp ve teknoloji de meydana gelen değişiklikleri yakından takip ederek, teşhis ve tedaviye yönelik her türlü gastroenterolojik işlemi merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Gastroenteroloji
İşlemler
  • Gastroenteroloji Muayenesi
  • Gastroskopi
  • Sol Kolonoskopi
  • Kolonoskopi
  • Polipektomi

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir