Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Hasan Halife Mah. Akdeniz Cad. No:113 D:7-8
Telefon:0 (212) 521-0202
Web Sitesi:www.akademigastroenteroloji.com41.01620228.942219
Kurum Hakkında

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi Haziran 2006’da İstanbul’un Fatih ilçesinde kurulmuştur. Gastrointestinal sistem (mide-barsak sistemi) endoskopisine ilişkin uygulamaları bilimsel, hijyenik ve huzurlu bir ortamda halkımızın hizmetine sunmak için kuruldu. Haziran 2007 tarihinde Uzman Dr. Yusuf Çolak’ın aramıza katılmasıyla ve SGK ile sözleşmemizin onaylanmasından sonra kurumumuz daha geniş bir kitleye hizmet vermeye başlamıştır.

Akademi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Merkezi Akdeniz ve Yurt caddelerinin kesiştiği noktadadır. Akademi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Merkezi Yurt Caddesi Migrosun çarpraz karşısındadır, Şadiye Hatun Kliniğinin tam karşısındadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Gastroenteroloji

Özel Akademi Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Akademi Gastroenteroloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir