Özel AlfaGöz Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel AlfaGöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova
Telefon:0 (232) 278-8111
Web Sitesi:www.alfagoz.com.tr38.39418927.040679
Kurum Hakkında

AlfaGöz Tıp Merkezi; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca tarafından 2008 yılında İzmir Karabağlarda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Alsancakta açılan şubesi ve büyüyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun alaka taleplerinden ötürü bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma kararı alıp, Alsancak şubemizi Balçova’ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi’ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzun 6.yılında Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz hususi bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve pak bir ortama sahiptir. Göz Muayene ve tetkiklerinde kullandığımız bütün cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojılerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji
  • Göz Hastalıkları

Özel AlfaGöz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi AlfaGöz Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir