Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli

Kurum Adı: Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.tr40.96849429.253543
Kurum Hakkında

Dünyagöz Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası şark bölgesinde göz sağlığı ile ilgili bütün ihtiyaçlarına yanıt verebilme hedefiyle 2015 yılının Eylül ayında açıldı. İstanbul yeni yerleşim noktalarına konum olarak merkezi yerinde hizmet veren Dünyagöz Sultanbeyli, binlerce olay tecrübesi bulunan deneyimli tabip kadrosu ve ekibiyle gözün bütün branşlarında son teknoloji ürünü cihazları ile eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.

Modern binası ve otel konforundaki hasta odaları ile dikkat çeken Dünyagöz Sultanbeyli’de otopark ve vale hizmeti de bulunuyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.