Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10
Telefon:0 (312) 315-3161
Web Sitesi:Kaydedilmemiş39.96019732.820530
Kurum Hakkında

Kronik Böbrek Yetmeliği’nin tedavisinde Esas Tadavi Alternatifi olan hemodiyaliz tedavisi, “yaşam kalitesinin arttırılması” hedefine ulaşmadaki en mühim yöntemlerden biridir. Can Diyaliz Merkezi Kronik Böbrek Yetmezliği tedavisi gören hastalarımız için, dünya çapında kalitesi kanıtlanmış olan tıbbi cihaz, vasıta gereç ve malzemelerde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ankara’da hususi odalarda (VIB) hemodiyaliz tedavisi sunan tek merkez olma özelliğine sahibiz. Bir hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş Türkiye’de bir diğer örneği olmayan 3500 m2 aleni saha ve 3000 m2 kapalı alana sahip 5 katlı yeni binamızda sizlere sıhhat hizmeti sunuyoruz.

Diyaliz merkezimizin tamamen hasta odaklı düşünülerek tasarlanmış bir binadır. Ferah odalar, geniş dinlenme salonları ile sıhhat tesisimiz huzur içinde tedavi olabileceğiniz bir merkezdir. Her hastanın kendine ait TV izleme olanağına sahip olduğu tedavi salonumuz aydınlık, geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Hastaların, Ankara’nın her semtinden ve 4 ilçesinden diyaliz merkezine ulaşımı, 6 tane servis aracı ile sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ankara Can Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir