Özel Ürorad Üroloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Ürorad Üroloji Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Keçehatun Mah. Adnan Adıvar Cad. Emiralioğlu Apt. No:24 Kat:1-2
Telefon:0 (212) 589-9551
Web Sitesi:urorad.com.tr41.01026428.945565
Kurum Hakkında

Ürorad Üroloji ve Radyoloji Merkezi 1997 Temmuz ayında kuruldu. Üroloji ve Radyoloji kelimelerinin ilk hecelerinden oluşan bu isim, gelişen görüntüleme tekniklerinin üroloji alanında hem tanıda hemde tedavide etkin bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Günümüzde tıbbi teşhis ve tedavide görüntüleme teknolojilerinin endoskopik incelemerin ve micro cerrahi tekniklerin uzman ellerde kullanılması ile noninvaziv veya minimal invaziv tedavi yöntemleri dünyada ve ülkemizde hızla gelişmektedir.

Ürorad üroloji ve radyoloji merkezimizde bütün ürolojik hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır. Merkezimizde ses dalgaları ile böbek taşlarının kırılması tecrübeli teknik kadromuz ile başarı ile yapılmaktadır. İdrar torbasının fonksiyonlarının detaylı olarak araştırıldığı ürodinamik incelemeler her ıslak grubunda başarı ile yapılmaktadır. Radyoloji bölümüzde prostat biosileri ve penil dopler incelemeleri gibi girişimsel radyolojik işlemler uygulanmaktadır.

Mesleğinde uzman arkadaşlarımız ürolojik ve androlojik operasyonları başarı ile yapmaktadır. Bütün bu işlemleri yaparken etik ve insani değerlerden taviz vermemek bilimsellği ön planda tutmak Dünyada uygulanan tıbbi ürolojik teknolojileri hastalarımızla buluşturmak en mühim ilkelerimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • ESWL
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ürorad Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ürorad Üroloji Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir