Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Ankara Ümit Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A
Telefon:0 (312) 260-2363
Web Sitesi:ankaraumutdiyaliz.com39.95682732.616326
Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Etimesgut ilçe sınırları içerisinde yer almakta olup konumu itibariyle Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Eryaman, Yenikent bölgelerinin kesişim noktasında konumlanmış olması dolayısıyla geniş bir bölgede, Diyaliz ve Böbrek hastalarına Diyaliz hizmeti vermektedir. Hastalarımız son model klimalı araçlarla evlerinden alınmakta, diyaliz bitiminde tekrar aynı araçlarla en kısa süre ve güzergâhtan evlerine bırakılmaktadır.

Özel Ankara Ümit Diyaliz Merkezi bir aile şirketidir. Merkezimiz üç kattan oluşmaktadır. Bodrum katta yekün 22 ton kapasiteli su depolarımız, 150 kw gücünde elektrik jeneratörümüz, malzeme depolarımız, personel dinlenme odamız ve su sistemimiz mevcuttur. Zemin katta ise 125 metre kare büyüklüğünde seans salonumuz, hepatit B salonumuz, hasta kabul salonumuz, sekreterlik, mesul doktor, acil ve mesul hemşire odalarımızın yanı dizi hasta soyunma odaları ve 4 hasta 2 personel olmak üzere yekün 6 tane hela bulunmaktadır. 1.katta ise tekrar 125m2 lik bir diyaliz salonumuz, idare kurulu odası, hasta dinlenme salonu, mutfak ve 2 tane hasta tuvaletimiz mevcuttur. Bu haliyle merkezimiz Ankara’nın en aka hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla kıymetli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Ümit Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ankara Ümit Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir