Özel Rubi Sağlık Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Rubi Sıhhat Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Barış Mah. Samsun Cad. REA Uğraş Merkezi No:37/A
Telefon:0 (212) 872-8292
Web Sitesi:www.rubisaglik.com41.00735928.654834
Kurum Hakkında

2008 yılından bu yana etkinlik gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi’nin yan kuruluşu Rubi Sıhhat Tıp Merkezi 11 Haziran 2014te hasta kabulüne başlamıştır. Esas olarak Yetişkin Psikiyatrisi – Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi – Yetişkin Psikolojisi ve Çocuk Psikolojisi alanlarında hizmet vermek amacıyla açılmıştır.

Eğitimini aldığımız işin en iyisini yapmaya çalışan bir kuruluşuz. Kurumumuz bünyesindeki bütün hizmet alanlarının oluşumda ve düzenlenmesinde, birlikte olmaktan her vakit gurur duyduğumuz bütün personelimizin çalışmalarının izlerini görebilirsiniz. Yıllar evvel başlayan çalışmalarımızın sonucunda elde edilen tecrübelerimizi, bu kurumumuzda da sizlerle paylaşmak amacıyla, hala geçerliliğini koruduğunu düşündüğümüz hizmet grafiğine sadık kalarak faydalı olmayı hedeflemekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Rubi Sıhhat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Rubi Sıhhat Tıp Merkezi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir