Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı:Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1
Telefon:0 (222) 230-1130


39.77522430.516989

Kurum Hakkında

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi (EGM), şehrimizin ve bölgemizin tanınmış hekimlerinden Op. Dr. Etihan Cantürk’ün kurucu­luğunda hizmet vermeye başladığı 30 Nisan 2008 tarihinden itibaren, hasta konforu ve güvenliğini amaç edinmiş, Eskişehir’de bu anlamda ilk ve tek en büyük göz sağlığı ve hastalıkları merkezidir. Bu amaçla göz hastalıklarının problemlerine çö­züm getirmek suretiyle şehrimizde yeni bir dönem başlatan EGM, verdiği ilkeli, etik sıhhat hizme­ti, kullandığı yüksek teknoloji, Eskişehir’de ve Türkiye’de tanınmış profesör ve uzmanlardan oluşan deneyimli doktor ekibi ve eğitimli, güler yüzlü çalışanı ile kısa sürede Eskişehir’de tercih edilen bir göz sağlığı merkezi olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji

Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir