Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30
Telefon:0 (312) 316-4343
Web Sitesi:www.ankasugoz.com39.97524832.869467
Kurum Hakkında

Op. Dr. Ali Suveren tarafından 2007 yılında kurulup, hizmet vermeye başlayan kliniğimizde 350.000 üzerinde hasta muayenesi 40.000 üzerinde göz ameliyatı yapılmıştır. Amacımız en güncel tanı ve tedavi yöntemleri ile hastalarımıza uzman hekimler aracılığıyla tedavi hizmeti sunmaktadır.

Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 tane muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Yoğun Bakım

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir