Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi

Kurum Adı: Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Cad.No:34 Mecidiyeköy
Telefon:0 (212) 212-8894
Web Sitesi:www.onko.com.tr41.06515928.994018
Kurum Hakkında

Onko, 1990 yılında ilk kez Ankara’da hasta kabulüne başlamıştır, 1990 yılından beri onkolojik tanı, radyoterapi ve kemoterapi alanında hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu yakasının medikal onkoloji ve radyasyon onkolojisi birimlerini barındıran ilk onkoloji merkezi de 1996 yılnda Onko tarafından kurulmuştur.

Ulaşım bakımından son radde rahat bir konumda olan Mecidiyeköy’deki merkezimizde lineer akseleratör ve kobalt ile sunulan radyoterapi olanaklarının yanı dizi kemoterapi uygulaması da yapılmaktadır.

Özel Onko İstanbul Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Onko İstanbul Onkoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde onkoloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir