Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1
Telefon:0 (232) 364-6353
Web Sitesi:atillaayral.com


38.46383927.108291

Kurum Hakkında

1969 senesinde Tire’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tire’de tamamladım. Tıp eğitimine başladığım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1995 yılından mezum oldum. Kısa bir süre Kastamonu Küre’de çalıştım.

Uzmanlığımı Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Fizyolojik Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalından aldıktan sonrasında Mustafa Kemal Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Karşıyaka Devlet Hastanesinde uzman hekim olarak çalıştım.

Atiye Ayral ile beraber Karşıyaka Girne Bulvarında Fizik Tedavi Merkezimizi açtık. Halen kendi merkezimde ve Şehir Hastanesi Alsancak Tıp Merkezinde çalışmaktayım.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir