Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Kazım Dirik Mahallesi 364/1. Sk No:36
Telefon:0 (232) 400-3686
Web Sitesi:entokbb.com


38.44707127.207066

Kurum Hakkında

2001 senesinde İzmir’de kurulan ENTO KBB, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına kıymet veren sıhhat çalışanı ile hastalarına sıhhat hizmeti sunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu akıllı otomasyon sistemine haiz ENTO KBB, bünyesinde bulunan uyku laboratuarları, ameliyathaneler, VIP gözlem odaları, odyometri laboratuarları ve oldukca sayıda poliklinik imkanıyla Sıhhat Bakanlığı tarafınca verilen A Tipi Tıp Merkezi olma özelliğine haizdir.

Misyonumuz, sıhhat hizmetlerini, beklenti ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak süratli, ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Güzel duyu Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir