Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Aksaray Mah. Turgut Özal Ulus Cad. No:5
Telefon:0 (212) 633-0000
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr41.00930228.949747
Kurum Hakkında

Avrupa Göz sizleri alanlarının en iyisi olan göz hekimleri ile bir araya getiriyor. Sizi dinleyen, son teknolojiye sahip cihazlarla sorununuzu araştırarak teşhis koyan hekimlerimiz, gözün 12 ayrı alt branşında, uzmanlaşmış oldukları alanlarda vakaları beraber tartışarak sizlere en etkin ve doğru tedavi yöntemleri öneriyor.

Tamamen göz ameliyatlarına hususi dizayn edilmiş Avrupa Göz ameliyathanelerinde, en ufak göz ameliyatlarından en komplike, retina, kornea nakli, rekonstraktif göz cerrahilerine kadar bütün ameliyatların son teknolojiye sahip cihazlar ile yapılmasına imkan sağlayan eksiksiz aygıt zinciri bulunmaktadır.

Kaliteden taviz vermeden, sadece Sosyal Güvenlik Kurulu, Sıhhat Bakanlığı ve İl Sıhhat Müdürlüklerinin belirlemiş olduğu kuralları yerine getirerek duyarlı kuruluş tanımına da müsait çalışıyoruz. Bu uygunluğumuz sizlerin tercihleri ve teveccühleri ile de taçlandırılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir