Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Esenyurt
Adres:Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14
Telefon:0 (212) 699-1300
Web Sitesi:www.avrupagoz.com.tr41.03221328.679804
Kurum Hakkında

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Esenyurt Bahçe Yolu Caddesinde hizmet vermektedir. Avrupagöz Öbek kendi uzmanlık alanında, her kesimden hastaların kaliteli sıhhat hizmeti ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek yönünde devamlı ve azimli çabaları temsil eder. Avrupagöz, alanında uzman doktorlara, deneyimlerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla birleştiren sıhhat personeline, hasta odaklı hizmet anlayışına ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi ünitelerine sahiptir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir