Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Kurum Adı: Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat 3 Terrace Fulya
Telefon:0 (212) 310-3100
Web Sitesi:www.bahceci.com41.05492228.99882
Kurum Hakkında

Bahçeci Sıhhat Grubu, 2010 yılında açılışını gerçekleştirdiği İstanbul Fulya Merkez Kliniği’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 2500 m2’lik saha üzerinde kurulmuş olan ve çağdaş çizgiler taşıyan mimarisiyle dikkat çeken Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi aynı zamanda Türkiye’nin en aka tüp bebek merkezi olma özelliğine sahiptir.

Engin tecrübesini, teknoloji ve ilim alanında dünya standartlarındaki gelişmiş altyapısı ile birleştiren Bahçeci Sıhhat Grubu, Fulya Tüp Bebek Merkezi’nde dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve yekün 15 döşek kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunulmaya devam edilmektedir.

Özel Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir