Özel Bali Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Bali Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan
Telefon:0 (312) 215-2050
Web Sitesi:balidiyaliz.com


39.93248832.833716

Kurum Hakkında

Bali Diyaliz Merkezi; Başkentin merkezinde, her bölgeye ulaşımı kolay olan Tandoğan – Mebusevlerinde hizmet vermektedir. Diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve değişmeyen güler yüzlü hemşire kadrosuna sahiptir. Beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlayan hasta-çalışan birlikteliği ile 2008 yılından buyana güven dolu bir iletişim içerisinde hizmetini sürdürmektedir.

Sevgi dolu, vicdanının sesiyle hareket eden ekibimizle, huzurlu bir ortamda 20+1 adet Fresenius 2008 S marka Hemodiyaliz cihazı ile tedavi sunulmaktadır. HCV(+) – HBV (+) hastalarımız için ayrı cihaz, bölümlerimiz bulunmaktadır.

Diyaliz seanslarında hastalarımıza, diyetisyenimizin hazırlamış olduğu tedavilerini destekleyici kahvaltı ikram edilmektedir. Hastalarımız; yatak başlarında monteli televizyonları izleyebilir, kitap, gazete, dergi okuyabilir veya note-booklarımız ile internette keyifli zaman geçirebilirler.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K.(SSK, T.C.EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR), anlaşmalı kurum mensuplarına hizmet vermekte olup, hastadan herhangi bir ilave ek ücret alınmamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bali Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bali Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir