Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41
Telefon:0 (352) 231-6868


38.70474635.514323

Kurum Hakkında

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, hizmet serüvenine başladığı 2005 yılından itibaren, hem bilimsel niteliği olan hem de operasyonel başarı ve tecrübenin buluşmuş olduğu hekimlerimizin öncü uygulamaları ile devamlı göz önünde olup, bölge halkının itimatını kazanmakla beraber gelecekteki çalışmalara ve uygulamalara da öncülük yapmıştır. Çağdaş incelem ve tedavi uygulamaları yanı sıra, teknolojik tıbbi aygıt ve uygulamalarının, çağıl yapılanmasının yanısıra Sıhhat Turizmi şeklinde ülke tanıtımına, turizme ve dünya yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayacak olan projelerde Kayseri ve çevresinde yeniliklere öncülük yapmaktadır.

Mimari konseptin, son teknoloji tıbbi cihazların, fiziki mekânların ferahlığının, konforun ve estetiğin buluşmuş olduğu yeni hizmet noktamız olan Maya Kayseri Göz Hastanemiz Talas Bulvarı üstünde, ulaşımı kolay, 4 kattan oluşan ve 5000 m2’lik kapalı alan üstüne tesis edilmiş olup, çağıl donanımın ve konforun temsilcisidir. Hastanemizde 15 tane konforun ve kalitenin temsilcisi olan VİP oda, geniş Otopark, Kafeterya, geniş ve ferah hasta bekleme salonları, tam teşekküllü dünya standartlarına uygun 3 Ameliyathane, 11 Muayene odası, Excimer Laser Ünitesi, Argon ve Yag lazer Ünitesi, SLT, Retina Hastalıkları tanı ve tedavi ünitesi, Keratokonus Teşhis ve Tedavi merkezi, Şaşılık ve Çocuk Göz Merkezi, Kronik Hastalıklar Takip Merkezi, Incelem odaları, Acil Servis birimleri bulunmaktadır.

Bölgedeki öncü uygulamalarıyla dikkat çeken göz doktorlarımız kendi branşlarında ayrı dallarda hem bilimsel niteliği olan hem de operasyonel başarıya ulaşmış çalışmalarda bulunmuş ve toplumunda takdir gören uzmanlardır. Medikal kadromuz, bilimsel niteliği olan ve operasyonel başarısının yanısıra, Maya göz değerlerine paralel olarak; dernekler, seminerler ve kongreler vasıtasıyla dünya ile entegre olup, yurt içi- yurt dışı eğitimlerle kendilerini devamlı olarak geliştirmektedirler.

Türkiye’nin büyük göz hastanelerinden biri olmakla beraber, göz hastalıklarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başaran Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi olarak, son 10 yılda öncü uygulamalarımızla ve haiz olduğumuz değerlerimizle kazanılan bölge halkının itimatı ve yakınlığı göz önünde tutularak Kayseri’den, çevre illerden, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna karşı 365 gün, 24 saat kesintisiz üst düzey hizmet ve çözüm sunmaya devam etmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maya Kayseri Göz Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir