Özel Bergama Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Bergama Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bergama
Adres:Fatih Mah. İzmir Cad. No:189
Telefon:0 (232) 633-6363
Web Sitesi:bergama.izmirdiyaliz.com39.10324327.165501
Kurum Hakkında

Bergama Hususi Diyaliz Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir. Hasta haklarını ön planda tutan; hasta ve ailesine saygılı, güleryüzlü ve şefkatli hizmet anlayışı, gelişmiş teknolojik donanım ile birleştirilerek dünya standartlarında diyaliz hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimiz hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 6 günü sabah 07:00′ den akşam 21:00′ e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

İzmir Manisa Balıkesir ilerinin kavşak noktasında bulunan Bergama ilçesinde bulunan merkezimiz, 3 tane 12 benlik FORD TRANSİT marka araçları ile yerleşim birimlerinden hasta kabul etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Bergama Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Bergama Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bergama ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir