Özel Batıgöz Sefaköy Göz Sağlığı Merkezi

Kurum Adı: Özel Batıgöz Sefaköy Göz Sağlığı Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Küçükçekmece
Adres:Sultan Murat Caddesi No:113 Sefaköy
Telefon:4442324
Web Sitesi:www.batigoz.com41.00245728.788492
Kurum Hakkında

Batıgöz olarak 2015 yılında Sefaköy şubemizi hizmete açarak, İstanbulluların göz sağlığı hizmetine daha rahat ulaşmasını sağladık.

Empatiyi kendimize hedef aldığımız, hasta-doktor ilişkisini ön plana çıkaran bir anlayış ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bir yandan da hastalarımızın rahatlığı ve konforunu da göz ardı etmeyen bir hizmet anlayışı ile aramıza katılan yeni doktorlarımız ve ekiplerimiz ile hep daha yeni ve daha gelişmiş olarak hastanelerimizin sayısını artırmaya devam ediyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Sefaköy Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Batıgöz Sefaköy Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir