Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Kazan
Adres:Ankara Caddesi No:229 A-B
Telefon:0 (312) 800-0702


40.22386532.685480

Kurum Hakkında

1991 yılından itibaren diyaliz hizmeti veren şirketimiz tecrübeli kadrolarımız ile tüm şubelerimizle en iyi hizmeti veriyoruz. 4 şube ile hizmet veren Betemar Diyaliz Merkezleri, Kazan ilçesince Ankara caddesinde etkinlik göstermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi, Ankara ili Kazan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi için yorumda bulun

    Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Betemar Kazan Diyaliz Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.