Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi

Kurum Adı:Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666


38.70408135.525987

Kurum Hakkında

Hizmetlerimiz:

– Yataklı Servis: 1. ve 2. katı erişkin nefroloji, 3. katı pediatrik nefroloji birimleri olmak suretiyle toplam 41 oda ve 82 hasta yatağımız mevcuttur. Odalarda wc ve banyo bulunmaktadır. Hastanemiz 4. katında ameliyathane ve 10 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Ek olarak bu katta yoğun bakımdan yeni çıkan hastalar için toplam 8 yatak bulunan 4 oda mevcuttur. Son kat kafeterya olarak tanzim edilmiştir.

– Hemodiyaliz Ünitesi: Ünitemizde toplam 24 yatak ve hemodiyaliz makinesi mevcuttur. Hepatit B tespit edilen hastalarımız için ayrı bölüm ve makineler kullanılmaktadır. Ünitemiz 11 hemşire ve 3 hemodiyaliz teknisyeni ile hizmet vermektedir.

-Periton Diyalizi Ünitesi: Ünitemizde hastalarımız 3 periton diyalizi hemşiresi tarafınca tertipli aralıklarla takip ve tedavi edilmektedir. Kronik böbrek hastalığı olan kişilerin ön bilgilendirilme ve eğitimi de polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

-Genel Nefroloji Polikliniği: Polikliniğimizde nefrolojik problemi olan hastalar buluşma sistemine gore takip ve tedavi edilmektedir.

-Örgen aktarımı Polikliniği: Böbrek nakli yapılmış toplam 56 hasta halen takip edilmekte olup yalnız hastanemizde örgen aktarımı yapılmış hastalar değil dış merkezlerde örgen aktarımı yapılmış hastalara da takip ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir