Özel Biosan Polikliniği

Kurum Adı: Özel Biosan Polikliniği
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Şişli
Adres:Büyükdere Cad. Hür-Han No:15
Telefon:0 (212) 234-5455
Web Sitesi:www.biosan.com.tr41.06255428.989173
Kurum Hakkında

Biosan Biyomedikal Yatırım ve Endüstri AŞ 1986 yılında Türk ve Alman hekimler ve Alman Kalkınma Bankası DEG ortaklığı ile (Alman Kalkınma bankası tarihinde ilk kere vatan dışında bir sıhhat kuruluşuna Biosan ile ortak olmuştur) kurulmuştur. 1987 yılında, Türkiye’nin ilk gövde dışından taş kırma ünitesi (ESWL), Biosan Sıhhat Merkezi’nde dönemin Sıhhat Bakanı tarafından açılışı yapılarak hizmete girmiştir. ESWL tedavi yöntemi Biosan’dan 2 sene sonra ülkemizde resmi bir kuruluşta (Üniversite Hastanesi) hizmete girebilmiştir.

Biosan Sıhhat Merkezi kurulduğundan bugüne kadar muhtelif yerlerdeki taş tedavi ünitelerinin (İzmir’de Can Tıp, İstanbul’da Biotaş ve İstanbul Taş Tedavi Kliniği) kurulmasında öncülük etmiş daha sonra bu merkezleri çalışanlara devretmiştir. Tekrar bu ünitelerde çalışan fazla sayıda tabip ve sıhhat personelinin eğitimini vermiştir.

Özel Biosan Polikliniği, 2005 yılından beri Piezolith 3000 cihazıyla gövde dışından şok dalgalarıyla tedavi (ESWL – ESWT) hizmetine devam etmektedir.

Merkezimiz bilhassa çocuk, tek böbrekli ve at nalı böbrekli hastalarda taş tedavisi konusunda öncülüğünü sürdürmektedir.

Özel Biosan Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Biosan Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinde Üroloji merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir