Özel Birinci Göz Hastanesi

Kurum Adı: Özel Birinci Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beylikdüzü
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:5 Beylikdüzü
Telefon:0 (212) 444-6656
Web Sitesi:birincigozhastanesi.com41.01118828.642793
Kurum Hakkında

2012 Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Birinci Göz, göz sağlığı alanında muayene, ayaktan ve yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir. Hastane olarak projelendirilip 11.000 m2lik alana inşa edilen Birinci Göz; 33 döşek kapasitesi, 25 muayene odası, 8 ameliyathanesi, ambulans, hekimleri ve hasta odaklı çalışan personeli ile hizmet vermektedir.

Hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitemizi yükseltmek her daim hedefimizdir. Çağdaş, güvenilir, hasta memnuniyetini önemseyen yapımızla hastalarımızı ilgi, sevgi, güler surat ve hürmet ile karşılamak bizim için fazla önemlidir.

Beylikdüzü’nde E5 yoluna yakın bir konumda olan Birinci Göz, Atatürk Havalimanı’na, etraf yollarına, metrobüs hattına yakın olması vatan içi ve vatan dışından gelen hastalarımız için ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Özel sigorta kuruluşları, bankaların yanı dizi Sosyal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle beraber SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve çalışan devlet memurları) hastalarını kabul etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Birinci Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Birinci Göz Hastanesi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir